Głównym celem działalności firmy jest oferowanie szerokiego spektrum wysokiej jakości usług stomatologicznych w rozsądnej cenie. Priorytetem jest świadczenie usług medycznych na najwyższym światowym poziomie. Aby zapewnić wysoką jakość leczenia, INDEXMEDICA zatrudnia zespół  doświadczonych lekarzy specjalistów oraz inwestuje w nowoczesne technologie i materiały. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy pracownię RTG wyposażoną w najwyższej klasy tomograf firmy Carestream Kodak 9300 oraz cyfrowy system do radiowizjografii tej samej firmy. INDEXMEDICA jest ukierunkowana na leczenie rodzinne – zarówno dorosłych, jak i dzieci oraz leczenie pacjentów zagranicznych.

 

W grudniu 2008 roku INDEXMEDICA została uhonorowana międzynarodowym certyfikatem jakości na zgodność z normą ISO 9001 w zakresie usług stomatologicznych wydanym przez niezależną jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland InterCert, który potwierdza stosowanie w praktyce najwyższych standardów leczenia stomatologicznego. Co roku klinika poddawana jest audytom wewnętrznym oraz zewnętrznym, które przeprowadzane są przez niezależnych, certyfikowanych audytorów TÜV Rheinland Polska.


Poza tym INDEXMEDICA może pochwalić się nagrodą Najwyższa Jakość w Medycynie nadaną przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością pod Patronatem Ministerstwa Gospodarki, jak również elitarnymi certyfikatami Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Solidna Firma, które są jasną deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności_w_działalności_gospodarczej. Jakość świadczonych usług stomatologicznych idzie w parze z zasadami etyki zawodowej. Każdemu pacjentowi zapewniona jest profesjonalna opieka medyczna.